Affiliate projekt roku 2017 – propagace affiliate marketingu

Soutěž affiliate projekt roku je zajímavý nápad jak propagovat affiliate marketing a propojovat partnery s inzerenty. Já, jako affiliate partner jsem ze soutěže nadšený a myslím, že je to dobrá cesta pro propagaci celého affiliate marketingu v Česku.

Pravidla v kostce

Přihlaste jakýkoliv online projekt, který propaguje affiliate inzerenta v Česku nebo na Slovensku pomocí tohoto formuláře do 30.9.2017. Následně porota vybere ten nejlepší a nejpřínosnější projekt pro inzerenta.

POZOR: registrace do soutěže je posunutá do 30.9.2017, na webu soutěže je napsáno do 15.9.

 

Hodnocení soutěže

Zajímavé na soutěži je, že projekty nehodnotí specialisté z online ani z affiliate, ale přímo inzerenti. Což znamená, že nepůjde o expertní a analytické vyhodnocování podle výkonu, ale pouze inzerenti rozhodnou, který projekt by pro ně měl význam v jejich online plánu.

Podle webu soutěže se hodnotí tyto parametry:

  • Šíření vnímání značky a vize inzerenta směrem k zákazníkovi
  • Přivádění nových zákazníků inzerentovi
  • Zvyšování loyality zákazníků inzerenta

Inzerenti budou z různých oborů a bude zajímavé sledovat jak hodnotí obory, které neznají. Osobně v tom ale vidím příležitost, protože je šance zvítězit s jakýmkoliv projektem pro jakéhokoliv inzerenta. Stačí mít vizi a dobře ji aplikovat do projektu.

Je to „soutěž“?

Myslím, že celkově je tuhle soutěž potřeba brát NE jako „soutěž“, ale jako příležitost ukázat inzerentům jaké projekt máte a jak je propagujete.  Jo a asi získáte i kvalitní zpětný odkaz, to se taky hodí.

Pokud jsou ale pro vás zajímavé i ceny, tady jsou: 1. místo Apple iMac 27″ Retina 5K,  2. místo Apple MacBook Air 13″, 3. místo Apple iPad Air 2 32GB.

Já se za sebe rozhodl  přihlásit projekt Leano, což je vyhledávač lékáren v okolí, který má motivovat návštěvníky nakoupit léky v lékárně online.

Na závěr

Pokud tento článek čte někdo, kdo by také rád podpořil affiliate marketing jako celek a má nějaký affiliate projekt, neváhejte a přihlašujte! Kdy jindy ukázat inzerentům jaké projekty tady vznikají a jaký mají přínos.

A nezapomeňte, že můžete přihlásit jakýkoliv projekt, není to jenom pro partnery z CJ.com.

3 komentáře u „Affiliate projekt roku 2017 – propagace affiliate marketingu

  1. Ten vyhledávač s tou mapou je fakt parádní, dalo by se to použít snad na všechno možné, od zubařů po např. pneu servisy :), skvělá práce a držím palce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *